Webinary

Jak często się zdarza, że Twój handlowiec nie realizuje ustalonego celu sprzedażowego? Czy jesteś pewien, że identyfikuje się z planem, który mu nadajesz? A może wcale nie planujesz jaką sprzedaż ma dostarczyć?

Podczas webinar dowiesz się:
– czym jest cykl komunikacyjny i dlaczego powinieneś go wprowadzić do swojej pracy z handlowcami
– jak rozmawiać ze sprzedawcą, aby ten nie tylko zaangażował się w realizację celów, ale także wziął za nie odpowiedzialność?
– na czym polega monitorowanie i jak wiąże się ze skutecznym rozliczaniem handlowca z działań,
– co zawiera motywująca dla handlowca informacja zwrotna.

Darmowy webinar „Jak planować i egzekować plany sprzedażowe w zespole”

Już 24.04 o godzinie 18:30

Zapisz się teraz!

Aleksander Drwięga

Ekspert zarządzania strategią i procesami sprzedaży. Ze sprzedażą związany od 2004 roku. Gdy zakończył swoją karierę doradcy ubezpieczeniowego posiadał portfel ponad 500 polis, co w branży finansowej jest znacznym osiągnięciem. Utytułowany jako jeden z najlepszych debiutów sprzedażowych w historii firmy.

Wielokrotnie nagradzany za ponadprzeciętne wyniki sprzedaży. Stworzył unikalny system pracy z klientami, zapewniający mu stabilność portfela i systematyczny wzrost jego wartości. W 2003 roku kończył szkołę trenerów biznesu, jest absolwentem elitarnej Behavioral Coaching Insitute, posiada akredytację Extended DISC. Specjalizacja trenerska: budowanie modeli biznesowych, sprzedaż oparta na poleceniach.